Hakkımızda

şerit testere bıçağı


Ülkemizin ve Dünya’nın önde gelen şerit testere makinesi imalatçılarından Karmetal’in ihracat-ithalat şirketi olarak 2009 yılında faaliyete başlayan Kar Teknoloji firması, gerek Karmetal marka şerit testere makinesi kullanan, gerekse başka marka şerit testere makinesi kullanan müşterileri için Dünya’nın en önemli şerit testere bıçağı üreticilerinden Alman firmasından şerit ithal etmeye başlamıştır. Her üretim şekline hitap edebilmek ve müşterilerine en uygun çözümü sunabilmek adına tüm şerit çeşitlerini ithal etmekte ve müşterilerin ihtiyacı olan şerit boyuna göre keserek şerit kaynak makinelerinde kaynatabilmektedir.


Karmetal hizmetleriyle yerli ve uluslararası pazarda itibarını ve güvenilirliğini günden güne artırmaktadır. Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Rusya dâhil olmak üzere toplam 40’dan fazla ülkeye satış yapmaktayız.


Karmetal, teknolojik gelişmeler ışığında fiyatta rekabetçi, kalitede öncü ürünler üreterek satış sonrası hizmetlerle müşteri memnuniyetini artırmayı, tüm çalışanlarıyla verimli ve gelişen bir organizasyon yapısının sürekliliğini sağlayarak sektöründe dünya markası olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.


Karmetal modern teknolojiye uygun olarak üretim kapasitesini artırmıştır. AR-GE departmanı tarafından geliştirilen yeni ürünleri iç ve dış pazara sunmak Karmetal’in amaçları arasındadır. Karmetal sürekli değişen ve gelişen dünya teknolojisini takip edip uygularken, yurt içi/yurt dışı tanıtım ve fuar organizasyonlarına katılarak ürünlerini sergilemektedir. Amacımız kullanıcıların memnuniyeti için son teknolojileri kapsayan makinalar sunmak ve makinalarımıza satış sonrasındaki teknik servis ve hizmetleri en iyi şekilde sunmaktır.


Sektöründe Dünya devi tedarikçilerle çalışma ve işinde uzman kadrosunun vermiş olduğu özgüvenle Kar Teknoloji, tüm kesim işlemleriniz için çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Bİze Ulaşın